kazimierz dolny forum dyskusyjneForum kazimierskie forum turystyczneForum turystyczne Czat kazimierz dolny, fotografieFoto Kamery Anonse Rozkłady

ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Gorące tematy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ścieżka rowerowa Puławy - Kazimierz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fjk
nieśmiały dyskutant

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 6:29 pm    Temat postu: Ścieżka rowerowa Puławy - Kazimierz Odpowiedz z cytatem

Rece mi opadly.

Jezdze do Kazimierza od bardzo dawna, kiedys stopem, autobusem, pozniej samochodem a ostatnio najczesciej zdarza mi sie przyjechac rowerem.

Bardzo sie ucieszylem jak w 2012 roku zobaczylem ze buduja sciezke rowerowa z Pulaw do Kazimierza tym bardziej ze na tym odcinku jest bardzo waska droga niesprzyjajaca rowerzystom. W 2012 bylem dwa razy w Kazimierzu na rowerze. OK to jest pewna odleglosc musi potrawac. W 2013 bylem raz i wszystko bylo prawie idealnie pomyslalem. Widac ze konczyli jakies tam trawniki itd.

I jakie bylo moje zaskoczenie w 2014 kiedy nie dosc ze to w zasadzie nie jest skonczone, to ktos to tak koncertowo spieprzyl ze tylko dac mu medal. Tymczasowy mostek w Bochotnicy ktory robil cala robote zostal zwiniety. Dzieki temu mozna sie przeprawic przez 30 centymetrowa kladke, a pozniej wspiac sie pod gore z rowerem w najbardziej stromym miejscu. Krecac i zawracajac, omija sie tez wybudowany i teraz bezuzyteczny chodnik /sciezke na tylach Bochotnicy. Ze nie wspomne o tym ze pierwsze 10 km sciezki za Pulawami nadaje sie w zasadzie do remontu....2 lata budowy... ech....mina setki lat....a bylo tak blisko.

Zolty 2013, zielony 2014....

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kazimierz Dolny - forum dyskusyjne Strona Główna » Gorące tematy Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: